ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar; 1. ATİK Business Club Card Üyemizin yaşadığı ülkesi dahil yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda üyemize destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ATİK Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek. 3. ATİK Business Club Card sahibi üyemize yaşadığı ülkede ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek. 4. Ticari olarak ATİK Business Club Card üyelerinin kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak. 5. ATİK Business Club Card sahibi ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 53 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak. 6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ATİK Business Club Card Üyelerimize kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonları konusunda katkıda bulunulacak. 7. Sadece ATİK Business Club üyeleri yukarıda belirtiğimiz imkanlardan yararlanabilecek
ATiK Tanıtım Videosu
Pakistan Sailkot Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve Heyeti ATİK Türkiye Başkanı Mehmet Arat’ı ziyaret ettiler.

Pakistan Sailkot Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sayın Khuram Aslam ve Sailkot Kadın Ticaret Odası Başkanı Dr.Mariam Nouman ile beraber Türkiye ATİK Başkanlığını ziyaret ederek ATİK Türkiye Başkanı Mehmet Arat ile yapılan görüşmede iki kardeş ülke arasında ki ticaretin geliştirilmesi ele alınarak Pakistan ATİK kuruluş çalışmalarının da başlanması konuları görüşüldü. 

Ayrıca ziyarette ATİK Genel Başkanımız Sayın Aziz Şahin beye takdim edilmek üzere Sailkot Ticaret Odasının Plaketini takdim ettiler.

Germany ATiK Tanıtım Videosu
Almanya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.